Nový viceprezident pro marketing společnosti Young Living zajistí, aby značka neustále vyjadřovala vizi, poslání a účel společnosti  

LEHI, Utah, 19. ledna 2019 – Společnost Young Living Essential Oils, světový lídr v oblasti esenciálních olejů, dnes oznámila, že zaměstnala Waynea Mooreheada jako výkonného viceprezidenta pro marketing (EVP). Wayne přichází do vedoucího týmu společnosti Young Living s rozsáhlými zkušenostmi v marketingu a strategii značky a pomůže společnosti pokračovat v jejím úspěchu jako přední značky v oblasti zdraví a wellness.

„Wayne se přidal ke společnosti Young Living s prokazatelnými dovednostmi v marketingu a strategii značek díky svým rozsáhlým zkušenostem v oblasti maloobchodu a přímého prodeje. Pomůže nám v našem pokračujícím úsilí o rozvoj značky a vylepšení marketingové strategie, které nám pomohou realizovat náš Slib 5 × 5″, řekl Jared Turner, prezident a generální ředitel společnosti Young Living. „Jako nejnovější člen výkonného týmu společnosti Young Living bude Wayne pověřen posilováním naší pozice světového lídra v oblasti esenciálních olejů prostřednictvím dohlížení na marketingové strategie, které dodají produkty Young Living Essential Oils do každé domácnosti na světě.”

Wayne před svým příchodem do společnosti Young Living využíval své odborné znalosti a vášeň pro branding k pomoci různým společnostem definovat, komunikovat a zavádět jejich značky. Jeho předchozí zkušenosti zahrnují roli marketingového ředitele velké, veřejně obchodované společnosti s přírodními doplňky, stejně jako marketingového ředitele jedné z nejrychleji rostoucích společností v Americe (INC 500), kde sehrál klíčovou roli při vybudování jejich značky s miliardovými obraty.

Wayne vedl strategii značky v kreativní agentuře v New Yorku a agentuře v Salt Lake City, kde pracoval s mnoha ikonickými značkami, včetně značek Johnson & Johnson, Fender, Whole Foods a Intel. V poslední době Wayne zastával funkci ředitele značky u jedné z nejrychleji rostoucích digitálních vertikálních značek (DNVB). Je držitelem titulu MBA z Marriott School of Business.

„Jsem velmi rád, že jsem se připojil k tak úžasné a účelově orientované společnosti,” řekl Wayne. „Lidé a produkty společnosti Young Living přivedly tuto společnost k neuvěřitelnému růstu a zajistily jí pevnou pozici přední wellness značky. Těším se, že budu součástí vzrušující budoucnosti společnosti Young Living.”

O společnosti Young Living Essential Oils
Společnost Young Living Essential Oils, sídlící v Lehi v Utahu, je světovým lídrem v oblasti esenciálních olejů a nabízí nejkvalitnější dostupné produkty s přírodními oleji. Společnost Young Living přistupuje ke svému vedoucímu postavení v průmyslu zodpovědně a nastavuje standardy kvality vlastním přísným výrobním postupem Sead to Seal®, který zahrnuje tři klíčové pilíře: zdroje, věda a standardy. Tyto hlavní zásady pomáhají společnosti Young Living chránit planetu a poskytovat čisté a autentické produkty, které mohou její členové s důvěrou používat a sdílet s přáteli a rodinou. Produkty společnosti Young Living, které všechny pocházejí z podnikových farem, partnerských farem a dodavatelů s certifikátem Seed to Seal, nejenže podporují zdravý životní styl, ale poskytují také příležitost pro více než pět milionů globálních členů, aby našli pocit účelu a celkového blahobytu prostřednictvím přizpůsobení práce svým hodnotám a vášním. 

Více informací naleznete na webových stránkách YoungLiving.com, sledujte @younglivingeo na Twitteru nebo na síti Facebook.

Kontakt pro média
Pro dotazy z médií kontaktujte [email protected].

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/323110/Young_Living_Essential_Oils_Logo.jpg

Related Links

http://www.youngliving.com

SOURCE Young Living Essential Oils

Powered by WPeMatico