Během této tiskové konference uzavřela společnost Dongfeng Motor Corporation dohody o spolupráci s čínskou společností COSCO Shipping Group a belgickou společností SMT. Byli zde také představeni všichni členové posádky týmu Dongfeng, včetně 9 členů posádky, kteří se zúčastní první etapy závodu.

He Wei, náměstek tajemníka stranického výboru společnosti Dongfeng Motor Corporation Group Co., Ltd. uvedl: „Dongfeng Motor Corporation je čínská značka a také celosvětová značka. Tento jachtařský závod je pro nás velmi důležitý. Společnost Dongfeng doufá, že s globálními partnery bude sdílet zdroje a dosáhne vzájemných výhod a oboustranného zisku a společně budou propagovat jachting na dlouhé vzdálenosti prostřednictvím platformy závodu Volvo Ocean Race.”

Čínský Dongfeng je také globální Dongfeng. Společnost Dongfeng Motor Corporation je odhodlána stát se mezinárodně konkurenceschopnou automobilkou. Místo pouhé snahy o vývoz vynakládá také velké úsilí na lokalizaci a modernizaci svých produktů. Vyjít ven znamená využít příležitosti k exportu; lokalizace znamená postupnou integraci do trhu hlavního proudu a přispívání k místnímu hospodářskému a sociálnímu rozvoji, abychom získali uznání zákazníků a dosáhli efektivního využívání místních zdrojů; zatímco modernizace znamená zlepšení image značky a zvýšení hodnoty značky k vytvoření světoznámé automobilové značky.

Od ledna do září letošního roku společnost Dongfeng Motor Corporation vyvezla do zahraničí 47 000 vozů, což představuje nárůst o 75 % oproti stejnému období loňského roku. V následujících pěti letech společnost Dongfeng Motor Corporation nabídne různorodější a vysoce kvalitní výrobky, aby zvýšila konkurenceschopnost své značky. Zahraniční zastoupení společnosti Dongfeng Motor Corporation se zvýší na 912 prodejců, zatímco síť zámořských servisních služeb bude pokrývat 971 provozoven. Dongfeng Motor Corporation se zaměřuje na poskytování špičkových produktů a efektivnějších služeb zákazníkům po celém světě.

Foto: http://mma.prnewswire.com/media/589314/Belt_and_Road_With_you.jpg

SOURCE Dongfeng Motor Corporation

Powered by WPeMatico

SHARE
Previous articlePhilips y Huawei: la mejor medicina
Next articlePhilips und Huawei: die beste Medizin
Arul Is a researcher and law student at Anna University (Chennai). He has worked as the Director of the Graduate Lawyering Program.