Na tlačovej konferencii podpísala spoločnosť Dongfeng Motor Corporation dohody o spolupráci s čínskym podnikom COSCO Shipping Group a belgickou spoločnosťou SMT. Okrem toho boli tiež predstavení všetci členovia posádky tímu Dongfeng Race Team a 9 z nich sa zúčastní už prvej etapy.

„Dongfeng Motor Corporation je čínska a zároveň globálna značka, ktorá je pre nás veľmi dôležitá,” povedal He Wei, zástupca tajomníka výboru strany spoločnosti Dongfeng Motor Corporation Group Co., Ltd. Dongfeng Motor Corporation dúfa, že bude v budúcnosti zdieľať zdroje, vstupovať do obojstranne východných vzťahov a čerpať vzájomné výhody spolu s globálnymi partnermi a spoločne podporovať jachting prostredníctvom pretekov Volvo Ocean Race.”

Čínsky Dongfeng je tiež globálny Dongfeng. Dongfeng Motor Corporation je odhodlaná stať sa medzinárodne konkurencieschopnou automobilovou spoločnosťou. Snahou podniku nie je len vyvážať do zahraničia, ale aj vynakladať značné úsilie pri lokalizácii a modernizácii svojich produktov. Krok smerom von znamená hlavne príležitosť na export; lokalizácia je postupná integrácia na lokálny trh, ktorá prispieva k miestnemu hospodárskemu a sociálnemu rozvoju s cieľom získať uznanie zákazníkov a efektívne rozdeliť miestne zdroje. Modernizácia znamená zlepšiť image značky a zvýšiť jej hodnotu, aby sa dostala do celosvetového povedomia.

Od januára do septembra tohto roku spoločnosť Dongfeng Motor Corporation exportovala 47 000 vozidiel, čo predstavuje nárast o 75% oproti rovnakému obdobiu minulého roka. V nasledujúcich piatich rokoch má spoločnosť Dongfeng Motor Corporation v pláne priniesť rozmanitejšie a kvalitnejšie produkty na zvýšenie konkurencieschopnosti svojej značky. Zámorské obchodné zastúpenia spoločnosti Dongfeng Motor Corporation sa rozšíria na počet 912, zatiaľ čo jej zámorská sieť popredajných služieb bude predstavovať 971 predajní. Dongfeng Motor Corporation poskytuje zákazníkom na celom svete špičkové produkty a efektívnejšie služby.

Foto: http://mma.prnewswire.com/media/589314/Belt_and_Road_With_you.jpg

SOURCE Dongfeng Motor Corporation

Powered by WPeMatico