Czołowe 25 firm, które znalazły się na liście najlepszych przedsiębiorstw na rok 2017 znacznie przewyższyło starania pozostałych w zakresie ciągłego rozwoju i przyszłościowego podejścia do kultury korporacyjnej. Poczuciu dumy, które cechuje pracowników wytypowanych przedsiębiorstw towarzyszy przyjazna, koleżeńska atmosfera, co tylko potwierdza, że dobra kultura w miejscu pracy wpływa na wydajność.

– Najlepsze na świecie miejsca pracy robią duże wrażenie nie tylko ze względu na swoją wielkość, ale także z powodu opieki i wsparcia, którymi otaczają pracowników. Te firmy zdają sobie sprawę z tego, że środowisko oparte na zaufaniu nie wyklucza osiągania najlepszych wyników, a wręcz przeciwnie – te dwa aspekty są ze sobą ściśle związane – skomentował główny dyrektor wykonawczy organizacji Great Place to Work Michael C. Bush.

Więcej informacji na temat najlepszych na świecie miejsc pracy można znaleźć tutaj.

O rankingu najlepszych na świecie miejsc pracy
Najlepsze na świecie miejsca pracy zapewniają najlepsze środowisko pracy w ocenie zatrudnianych pracowników. Organizacja Great Place to Work opiera swój ranking na metodologii bazującej na danych zastosowanej do wyników anonimowej ankiety Trust Index™, którą wypełniło ponad 10 milionów pracowników z 6 600 przedsiębiorstw z całego świata objętych certyfikatem Great Place to Work™. Więcej na temat certyfikatu Great Place to Work i rankingu najlepszych miejsc pracy publikowanego przy współpracy z magazynem FORTUNE można znaleźć na stronie Greatplacetowork.com.

O Great Place to Work
Organizacja Great Place to Work jest globalnym autorytetem w dziedzinie kultur korporacyjnych opartych na zaufaniu i najlepszych wynikach. Poprzez szeroki zakres programów certyfikacyjnych organizacja Great Place to Work wyróżnia najlepsze kultury korporacyjne i tworzy coroczny ranking FORTUNE 100 najlepszych miejsc pracy „100 Best Companies to Work For®” oraz listy najlepszych miejsc pracy Great Place to Work dla pokolenia milenium, kobiet, pod względem różnorodności, wśród małych i średnich przedsiębiorstw, w danych branżach oraz na skalę międzynarodową, krajową i regionalną. Dzięki oferowanym usługom doradztwa w zakresie kultury korporacyjnej organizacja Great Place to Work pomaga klientom w tworzeniu dobrych miejsc pracy, które pozwalają na pobicie konkurencji w kluczowych wskaźnikach biznesowych, w tym wzrost przychodów, rentowność, utrzymanie pracowników i notowań giełdowych.

Więcej informacji na temat organizacji Great Place to Work można znaleźć na stronie greatplacetowork.net i @GPTW_Global.

W marcu 2018 roku organizacja Great Place to Work opublikuje nową książkę na temat środowiska pracy pod tytułem „A Great Place to Work for All: Better for Business, Better for People, Better for the World“.

Zdjęcie – http://mma.prnewswire.com/media/591022/Salesforce_Worlds_Best_Worplace_Great_Place_to_Work.jpg

SOURCE Great Place to Work

Related Links

http://www.greatplacetowork.com

Powered by WPeMatico