Foto – https://mma.prnewswire.com/media/563219/Kepware_KEPServerEX.jpg

„KEPServerEX verze 6.3 je další strategickou aktualizací našeho špičkového řešení s důrazem na úsporu času uživatelů, zefektivnění jejich procesů a posílení jejich možností přizpůsobování projektů,” řekl Jeff Bates, produktový manažer společnosti Kepware. „Tato verze umožní uživatelům větší kontrolu nad jejich projekty, a to i při vzdáleném připojení. S verzí 6.3 jsme do našeho špičkového portfolia přidali také nový ovladač.”

Verze 6.3 obsahuje nový ovladač Keyence KV Ethernet, který umožňuje uživatelům KEYENCE PLC snadné a spolehlivé propojení PLC řady KV s různými zařízeními a softwarovými aplikacemi, včetně klientů OPC a řešení IoT. KEYENCE PLC jsou v Japonsku mimořádně populární a nový ovladač Keyence KV Ethernet společnosti Kepware je uživatelný v japonštině, aby ještě více rozšířil přístupnost pro japonsky hovořící uživatele.

Kromě ovladače Keyence KV Ethernet obsahuje software KEPServerEX verze 6.3 také:

  • Vylepšenou funkčnost ovládání CRUD pro konfiguraci API: Uživatelé konfigurace API nyní mohou vzdáleně ukládat projekty pro libovolnou instanci softwaru KEPServerEX, postupně jednoduše vytvářet objekt v jedné transakci a také vytvářet více objektů v jedné transakci. Uživatelé konfigurace API nyní také mohou provádět hromadné změny konfigurace a spouštět ATG, což umožňuje rychlejší změny ve větších projektech. KEPServerEX verze 6.3 umožňuje uživatelům komunikovat s místní konfigurací méně a snadno zapisovat společný kód pro objekty v různých projektech.
  • Funkci časové synchronizace pro ovladače s možností EFM: Uživatelé mohou nyní nastavit vlastní časovou synchronizaci pro libovolný ovladač s funkcí elektronického měření průtoku (EFM) a zajistit, aby nedošlo k žádné synchronizaci, pokud nebyl překročen určitý limit odchylky. OnPoll, nová metoda synchronizace času, která je součástí verze 6.3, také umožňuje uživatelům nastavit časovou synchronizaci tak, aby byla aplikována pouze po volbě EFM. Toto snižuje síťový provoz a poskytuje uživatelům větší kontrolu nad časovou synchronizací, aniž by museli zahajovat další komunikaci se zařízením.
  • Dálkové ukládání projektů pomocí platformy ThingWorx: Využitím stávající bezpečnosti klientského rozhraní ThingWorx softwaru KEPServerEX mohou nyní uživatelé importovat projekty KEPServerEX z místního úložiště souborů a převést do libovolné instance KEPServerEX. Jakmile byl soubor přenesen z platformy do místní instance KEPServerEX, nový projekt je načten pro zpracovávání. Uživatelé mohou snadno přizpůsobit nastavení sítě a vzdáleně využívat projekty KEPServerEX při správě všech instancí jejich zařízení z jediného rozhraní platformy ThingWorx.

Dodatečné zdroje

O společnosti Kepware
@Kepware je společnost zaměřená na vývoj softwaru se sídlem v Portlandu v americkém státě Maine a je součástí skupiny PTC Inc. Společnost Kepware poskytuje portfolio softwarových řešení, která mají pomoci podnikům propojit různorodá automatizovaná zařízení a softwarové aplikace a umožnit jim průmyslový internet věcí. Ať jde o výrobní halu, vrt nebo větrnou farmu, společnost Kepware poskytuje své služby široké škále zákazníků na různých vertikálních trzích, a to včetně výroby, těžby ropy a zemního plynu, automatizace ve stavebnictví, energetiky, veřejných technických služeb atd. Společnost Kepware byla založena v roce 1995 a v současné době působí ve více než 100 zemích. Její softwarová řešení pomáhají tisícům obchodních společností vylepšit provoz a rozhodovací procesy. Více se dozvíte na https://www.kepware.com/.

O společnosti PTC
PTC vlastní nejrobustnější technologii internetu věcí na světě. V roce 1986 jsme provedli revoluci digitálního designu 3D. Nyní naše přední platformy IoT a AR a osvědčená řešení spojují fyzický svět s počítačovým a mění způsob, jakým tvoříte, vyrábíte a opravujete produkty. S PTC mohou dnes světoví výrobci a ekosystém partnerů a vývojářů využít příslib IoT a být motorem budoucích inovací.

PTC.com          @PTC         Blogy

PTC, logo PTC, Kepware a logo Kepware jsou obchodními značkami nebo zapsanými ochrannými známkami společnosti PTC Inc. nebo jejich poboček ve Spojených státech a v jiných zemích. 

Kontakt pro média
Torey Penrod-Cambra
Kepware
+1 (207) 775-1660 
[email protected]

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/563220/kepware_logo.jpg

SOURCE Kepware

Related Links

http://www.kepware.com

Powered by WPeMatico