Konsola jest prawdziwą pamiątką nie tylko dla fanów serii, ale także fanów Xbox. Na obudowie znajdują się autografy najbliższych przyjaciół Paula Walkera, w tym Vina Diesela, Tyrese’a Gibsona, brata Cody’ego Walkera i nie tylko.

Jeden z fanów będzie miał możliwość zdobycia niepowtarzalnej konsoli w trakcie loterii, która odbędzie się w niedzielę 1 października w trakcie trzeciego wydarzenia charytatywnego przesyłanego strumieniowo Game4Paul organizowanego wspólnie przez Xbox i fundację with Reach Out WorldWide (ROWW). Wydarzenie odbywa się na sześć Paula Walkera i celebruje jego zainteresowanie ludźmi i szerzeniem dobrej woli. Wszystkie dochody z aukcji konsoli trafią bezpośrednio do fundacji ROWW, która jest organizacją nie dla zysku działającą w odpowiedzi na katastrofy założoną przez Paula Walkera w celu zapewnienia szybkiej i wydajnej pomocy najbardziej potrzebującym w obszarach dotkniętych katastrofami naturalnymi. Losy na loterię można kupić już teraz na stronie www.game4paul.com.

– Bardzo spodobał mi się pomysł Xboxa, żeby wrócić do samych początków historii Paula i „Szybkich i wściekłych” poprzez ten świetny projekt konsoli – skomentował Cody Walker, brat Paula i główny dyrektor wykonawczy fundacji Reach Out WorldWide. – Bardzo ważne jest, aby praca fundacji ROWW trwała nadal więc doceniamy projekt Xbox One S i możliwość rozlosowania go w trakcie wydarzenia Game4Paul – dodał dyrektor.

– Cała rodzina Xbox z dumą wniosła drobny wkład w upamiętnienie kariery Paula i jego zaangażowania w fundację ROWW – skomentował Aaron Greenberg, główny manager marketingu gier w Xbox. – Cały zespół włożył dużo wysiłku w niestandardowy projekt konsoli i cieszymy się, że możemy w ten sposób uwiecznić niezapomnianą postać Paula w „Szybkich i wściekłych” – dodał manager.

Fani, którzy chcą wziąć udział w loterii oraz wszyscy wspierający fundację ROWW mogą wnieść swój wkład i obejrzeć wydarzenie Game4Paul na żywo na stronie www.game4paul.com, przez Mixer Xbox ChannelTwitch Xbox Channel oraz na stronie w serwisie Facebook Cody’ego Walkera.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/562441/Xbox_Vin_Diesel_Paul_Walker_Xbox_Console.jpg

SOURCE Xbox

Powered by WPeMatico