DALLAS–()–Firma Brandon Hall Group, jedna z nejznámějších a nejrespektovanějších výzkumných organizací v oblasti zlepšování výkonnosti na světě, udělila společnosti Mary Kay uznávanou cenu Brandon Hall Group Bronze za špičkový produkt v kategorii Best Advance in Learning Management Technology for External Training (Největší pokrok v technologii pro správu výuky a externích školení).

Tuto cenu kosmetická firma získala za svůj nový inovativní vzdělávací systém pro své globální prodejce s názvem Link & LearnTM. Členy poroty, která jednotlivé přihlášené projekty posuzovala, patřili zkušení nezávislí odborníci, analytici a výkonní pracovníci skupiny Brandon Hall Group. Vítězům budou ceny slavnostně předány na konferenci Human Capital Management Excellence Conference (Konference pro řízení lidských zdrojů), kterou firma Brandon Hall pořádá v lednu ve městě West Palm Beach, na Floridě.

Nezávislí obchodní konzultanti společnosti Mary Kay na 9 evropských trzích patří mezi první osoby, které si mohou tento rozsáhlý vzdělávací program, navržený na vzdělávací podporu nezávislých prodejců, vyzkoušet a zlepšit tak své obchodní výsledky. Tato inovativní e-learningová platforma umožňuje nezávislým obchodním konzultantům společnosti Mary Kay přístup do vzdělávacího programu podle aktuální dostupnosti, požadovaném obsahu a lokalizaci.

“Mary Kay podporuje inovativní kulturu a jsme velmi poctěni, že jsme za tvrdou práci při spuštění naší technologie Link & LearnTM získali ocenění Brandon Hall Group Bronze 2018,” řekla Beth Lopez, viceprezidentka pro globální vzdělávání obchodních konzultantů Mary Kay a viceprezidentka pro obchod a marketing firmy Mary Kay Inc v Evropě.

“Reakce na spuštění našeho nového vzdělávacího systému pro obchodní konzultanty jsou velice pozitivní a i nadále budeme na trzích, kde firma Mary Kay působí, pokračovat v nasazování této inovativní, oceněné platformy s cílem pokračovat v našem poslání a obohacovat životy žen po celém světě.”

Ceny Brandon Hall Group Excellence Awards za technologii oceňují organizace, které úspěšně zavedly programy, strategie, procesy, systémy a nástroje, které dosahují měřitelných výsledků. Jednotlivé projekty jsou hodnoceny podle různých kritérií, včetně průlomové inovace, věcí, které projekt odlišují od ostatních a také podle toho, jakou hodnotu nabízí.

“Jsme hrdi na to, že můžeme ocenit inovátory. Je dechberoucí jak kreativní jsou vítězové našich cen v době, kdy dochází neustále k prudkému vývoji v oblasti lidských zdrojů,” řekla Rachel Cooke, provozní ředitelka firmy Brandon Hall Group a ředitelka programu udělování cen. “Organizace všech velikostí prokázaly, že kreativita a technologie mohou společně vytvářet nové a lepší pracovní možnosti.”

Úplný seznam firem, které ocenění Brandon Hall Group získaly, najdete zde.

O společnosti Mary Kay

Ve společnosti Mary Kay je úspěch založen na našem odhodlání nabízet neodolatelné produkty a na vytváření nových příležitostí, které mají kladný dopad na komunitu. Již 55 let firma Mary Kay podporuje ženy v dosahování jejich podnikatelských cílů v téměř 40 zemích světa. Jako nadnárodní společnost s obraty v řádech miliard dolarů nabízíme špičkové produkty v oblasti péče o pokožku, barvení vlasů a vůní. Více důvodů proč milovat Mary Kay najdete na marykay.com.

O společnosti Brandon Hall Group, Inc.

Firma Brandon Hall Group má více než 10 tisíc zákazníků po celém světě a více než 20 let zkušeností s nabídkou špičkových výzkumných a poradenských služeb. Firma Brandon Hall Group je nejznámější výzkumnou firmou v oblasti zlepšování výkonnosti. Provádíme výzkumy, které podporují dosahování lepších výkonů a nabízí vedoucím pracovníkům a odborníkům strategické informace pro další růst a zlepšování obchodních výsledků.

Firma Brandon Hall Group nabízí široké portfolio služeb v oblasti řízení a výzkumu učení a rozvoje, práce s talentovanými pracovníky, získávání nových pracovníků a lidských zdrojů. Jádrem naší nabídky je členský program, který podporuje dosahování skvělých výsledků díky obsahu, spolupráci a komunitám. Naši členové mají přístup k výzkumům, které jim pomáhají dělat správná rozhodnutí o lidech, procesech a systémech a využívat poradenských služeb šitým na míru jejich konkrétním potřebám. Více informací získáte na webových stránkách www.brandonhall.com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Powered by WPeMatico